Logo

Hakkımızda

Özustaeller Catering

Özustaeller Catering, 1972 yılında İstanbul Küçükçekmece’de kuruldu. Kurulduğu ilk yıllarda, daha küçük ölçekli firmalara butik tarzında toplu yemek hizmeti vermekteyken, kısa zamanda, istikrarlı bir büyüme sağladı. Toplu yemek ihtiyacına daha geniş kapsamlı çözümler sunmaya başladı. Bilgisi, birikimi, kaliteden ödün vermeyen write lab report onlinehttps://theessayclub.com https://freeonlinedatingsites.org/
titiz ve özenli çalışmaları sonucu, devlet ihalelerinde kazandığı başarılarla, başta eğitim kurumları olmak üzere uluslararası kuruluşlardan, hastanelere ve sağlık kurumlarına, fabrikalardan otel ve misafirhanelere, yurtlardan iş merkezlerine uzanan geniş bir müşteri portföyüne sahip oldu. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarla kalıcı dostluklar kurmaya özen gösterdi.

Günümüzün yoğun iş temposunda; doğru ve bilinçli beslenme alışkanlıklarının ışığında, Avrupa standartlarındaki teknoloji donanımı, sağlıklı, hijyen, lezzetli, kalite ve fiyat dengesinin hassas çizgisini koruyan, her bütçeye uygun mönüleriyle, taşıma ve yerinde yemek üretim hizmeti sunmaya devam etmektedir. Özustaeller, müşterilerinin isteği doğrultusunda, çalıştığı firmaların mevcut mutfaklarını kullanarak, ya da onlar için kendi kurduğu modern mutfaklarda, deneyimli ve hünerli personeli ilehttps://theessayclub.com https://freeonlinedatingsites.org/ yemeklerin pişirmesi ve sunumunu gerçekleştirmektedir.

Özustaeller Catering, taşıma ve yerinde üretim yemek sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almak için, istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürmekte, yenilikçi tavrını her geçen gün gözler önüne sermektedir.

Vizyon ve Misyonumuz

Özustaeller Catering
Vizyonumuz

Özustaeller Catering olarak toplu yemek sektöründe ‘’kaliteyi var olma ilkemiz’’ olarak benimseyen bir kaliteli hizmet anlayışı ile ulusal ve uluslarası alanda yer alan bir toplu yemek firması olmayı hedeflemektedir.my math help

Misyonumuz

Standartlara ve gıda mevzuatına uygun kusursuz yemek üretmek
Hizmeti tutarlı, müşterilerinin güvenini kazanacak biçimde ve zamanında sunarak müşteri memnuniyetini artırmak
Takım ruhuna sahip, eğitimli ve güler yüzlü personeli ile gelişimini sürekli sağlamak.
Ürün ve hizmet kalitesi ile sektörde aranan kuruluş olmak ve saygınlığın sürekliliğini sağlamak.
İnsana ve çevreye duyarlı bir firma olmak.
30 yıllık tecrübesini gelişen teknoloji ile birleştirerek hizmet vermek.
% 100 Müşteri Memnuniyeti hedefine ulaşmak.